Proces sprzedaży nieruchomości

01.

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami pod numerem 534 544 202 lub napisz do nas na adres e-mail: biuro@flido.pl. Możesz również napisać do nas na Messengerze lub poprzez formularz kontaktowy. Podaj nam najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości takie jak: miasto, ulica, numer budynku, powierzchnia w m2, liczba pokoi, piętro, liczba pięter w budynku, stan mieszkania, balkon. Opisz również czy nieruchomość posiada jakieś problemy prawne lub dodatkowe informacje od Ciebie oraz jakie są Twoje realne oczekiwania cenowe.

02.

Przedstawienie oferty

Wyceniamy bezpłatnie nieruchomość nawet w ciągu jednego dnia. Jeżeli cena przez nas przedstawiona będzie Tobie odpowiadała umówimy się spotkanie na nieruchomości. Poznamy Twoje potrzeby, ustalimy procedurę, zweryfikujemy czy posiadasz wszystkie dokumenty do sprzedaży. Umówimy termin u notariusza do podpisania umowy przedwstępnej, bądź ostatecznej.

03.

Pomoc w rozwiązaniu problemów

Jeżeli Twoja nieruchomość jest zadłużona, z kredytem, przed licytacją komorniczą nie masz się o co martwić. Skontaktujemy się w Twoim imieniu z komornikiem, spółdzielnią, bankiem lub innym wierzycielem. Spłacimy Twoje zadłużenie, a pozostałą kwotę zapłacimy Tobie w gotówce lub przelewem bankowym. W razie potrzeby pomagamy skompletować wszystkie dokumenty do sprzedaży lub robimy to za Ciebie.

04.

Spotykamy się u notariusza

W najszybszym możliwym terminie spotykamy się u dowolnie wybranego przez Ciebie notariusza. Finalizujemy transakcję oraz podpisujemy akt notarialny. Po czym otrzymujesz gotówkę do ręki u notariusza lub wykonujemy przelew w ciągu 24 godzin od sfinalizowania transakcji.

Masz pytania? Zadzwoń